Piotr Kapral - trener Akademii Młodego Wojownika w Łodzi
Piotr Kapral

Główny Trener Akademii

Absolwent wydziału Pedagogiki na UŁ o kierunku Wychowanie fizyczne i zdrowotne. Jest instruktorem Samoobrony oraz nauczycielem wychowania fizycznego z 10 letnim stażem. Posiada czarny pas pierwszego stopnia w Brazylijskim Jiu Jitsu, który otrzymał od swojego trenera Braulio Estimy, pięciokrotnego mistrza świata.
Piotr Kapral sztukami walki zajmuje się od 20 lat jest 3-krotnym Mistrzem Polski zdobywcą Pucharu Polski w Brazylijskim Jiu JItsu oraz kilkukrotnym Mistrzem Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał pewien czas trenując pod okiem Braulio Estimy. Spod jego ręki wyszło wielu zawodników, którzy zajmują wysokie miejsca na polskiej i europejskiej scenie bjj.

Trener Akademii Młodego Wojownika w Łodzi
Igor Kabaciński

II Trener Akademii

Student Politechniki Łódzkiej na wydziale informatyki oraz animatorem czasu wolnego dla dzieci. Na co dzień trenuje Brazylijskie jiu jitsu pod okiem Piotra Kaprala w Łódzkiej Copacabanie, jest posiadaczem purpurowego pasa.
Igor jest aktywnym zawodnikiem, który rywalizuje na polskiej scenie bjj w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii wagowych zdobywając zawsze wysokie miejsca na podium. Zajęcia prowadzone przez niego na pewno przypadną naszym adeptom do gustu.

II Trener Akademii Młodego Wojownika w Łodzi
Tomasz Herian

Trener Judo

Związany z Judo od ponad 20 lat, wcześniej jako zawodnik i sędzia sportowy, obecnie od kilku lat jako instruktor młodzieży. Podczas kilkunastu lat startów, reprezentował kluby Resursa Łódź, MKS1 Łódź oraz AZS Gdańsk. Jest medalistą Mistrzostw Polski w grupach młodzieżowych. Obecnie kończy studia na Gdańskim AWFiS gdzie doskonali swoje umiejętności trenerskie.